۱۳۹۷-۱۲-۰۷
شهرک علم و نوآوری
معاونت علمی آستان قدس با تاسی به سیره علمی رضوی و با هدف دستیابی به مرجعیت علمی و تولید علم نافع با رویکرد خلق ثروت و حکمت، اقدام به تاسیس شهرک علم و نوآوری عالم آل محمد (ص) نمود که همزمان با ایام بصیرت و میثاق مردم با ولایت، در یازدهم دیماه سال 1397 توسط تولیت معزز آستان قدس رضوی کلنگ عمرانی آن زده شد.

آستان قدس رضوی در پرتو الطاف و عنایات امام رئوف حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا علیه افضل التحیة والثناء، در سالیان پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی همواره پیشتاز خدمت رسانی در عرصه های گوناگون اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی بوده است و اینک با آغاز دهه پنجم حیات این شجره طیبه و در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری حفظه الله تعالی، ورود به عرصه جهاد علمی و فتح قله های دانش در افق تمدن ناب اسلامی را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است.

در این راستا، معاونت علمی آستان قدس با تاسی به سیره علمی رضوی و با هدف دستیابی به مرجعیت علمی و تولید علم نافع با رویکرد خلق ثروت و حکمت، اقدام به تاسیس شهرک علم و نوآوری عالم آل محمد (ص) نمود که همزمان با ایام بصیرت و میثاق مردم با ولایت، در یازدهم دیماه سال 1397 توسط تولیت معزز آستان قدس رضوی کلنگ عمرانی آن زده شد.

اینک با اقتدا به رهبر فرزانه انقلاب و در اجرای منویات معظم له در چارچوب بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و به منظور تحقق عزت و اقتدار علمی جمهوری اسلامی ایران با نگاه همه جانبه با تاکید بر پیشرفت شتابان علمی، اساسنامه شهرک تهیه و تدوین گردیده است.


طرح جامع : زمین‌های مورد نظر برای احداث شهرک علم و نو آوری عالم آل محمد (ص) با وسعت 300هکتار است که فاز اول آن 90 هکتار می باشد

واحد ها و موسسات شهرک
واحد ها و موسسات شهرک
ارکان شهرک
ارکان شهرک
چشم انداز
چشم انداز
اهداف
اهداف
وظایف
وظایف

 

ارتباط با ما :

 ارتباط با دفتر مرکزی شهرک علم و نوآوری عالم آل محمد (ص) :

مشهد ، حرم مطهر ، بست طبرسی ، ساختمان بنیاد پژوهش های اسلامی ، طبقه دوم ، اتاق338 

تلفن تماس  : 05133154115

فکس : 05133154387

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید